Stal Kraśnik 1:2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
bramki: Bartłomiej Smuczyński 26', Fabian Burzyński 51' - Maciej Welman 35'

Stal: Sebastian Ciołek – Jakub Gajewski (79' Łukasz Mazurek), Vladyslav Kudryavtsev, Damian Pietroń, Marcin Świech (91' Kacper Wójtowicz) – Dariusz Partyka (62' Michał Wawryszczuk), Maciej Welman, Bartłomiej Koneczny (65' Kacper Nastałek), Rafał Król – Kamil Król, Filip Drozd

(skład wyjściowy) KSZO: Dorian Frątczak - Maciej Miłek, Jakub Chrzanowski, Damian Mężyk, Filip Rogoziński, Bartłomiej Smuczyński, Fabian Burzyński, Włodzimierz Puton, Radosław Kardas, Kamil Łokieć, Jakub Kapsa

Na początku spotkania, w 7 minucie, piękny strzał oddał Rafał Król, ale bramkarz sparował na róg. W 16 minucie, rzut wolny dla Stali. Rafał Król dośrodkowuje w pole karne gości, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną. W odpowiedzi goście mają rzut wolny i oddają niecelny strzał. Po rogu w 29 minucie, Marcin Świech dośrodkowuje, i potem jeden z naszych zawodników oddaje strzał i ręką blokuje obrońca, jednak sędzia nakazuje grać dalej. W 25 minucie, Seba Ciołek broni strzał z bliska zawodnika KSZO. W 26 minucie, po rogu dla gości, zamieszanie pod bramką Stali i w efekcie Bartłomiej Smuczyński zdobywa bramkę, dającą prowadzenie 0:1 KSZO. W odpowiedzi już w 35 minucie, Marcin Świech zagrał w pole karne, a Maciej Welman głową pokonuje bramkarza gości, wyrównując stan meczu na 1:1. Takim wynikiem kończy się I połowa spotkania.
Zaraz po przerwie stalowcy mają rzut wolny, Filip Drozd dośrodkowuje ale sytuację wyjaśniają goście. Piękna akcja Stali, Bartek Koneczny dośrodkowuje i bramkarz interweniuje, trącając piłkę, ratując się przed utratą bramki. Niestety w 51 minucie, wolny z 18 metrów dla gości, Fabian Burzyński strzela obok muru i Seba Ciołek bez szans i KSZO wygrywa 1:2. Stal ma okazję ale Kamil Król strzela obok słupka bramki gości. 83 minuta wolny dla Stali z około 16 metrów, Rafał Król, ale trafił w mur. W 88 minucie, dośrodkowanie gości i strzał z głowy, broni Seba.
Niestety mecz kończy się przegraną Stali 1:2 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Kolejne spotkanie, kraśnicka Stal zagra już w środę 8 maja, o godzinie 17:00 w Rzeszowie, a rywalem będzie tamtejsza Stal. Trudno będzie w tym spotkaniu o punkty, ale trzeba walczyć.