Motor Lublin 3:0 Stal Kraśnik
bramki: Michał Paluch 45' +1', Szymon Kamiński 69', Grzegorz Bonin 90'

Stal Kraśnik: Sebastian Ciołek - Marcin Świech, Łukasz Mazurek, Damian Pietroń, Vladyslav Kudryavtsev (81' Anton Lutsyk) - Ernest Skrzyński, Maciej Welman (84' Krystian Michalak), Bartłomiej Koneczny (58' Jakub Gajewski), Rafał Król - Kamil Król (91' Kacper Nastałek), Filip Drozd (70' Michał Wawryszczuk)

Motor Lublin: Adrian Olszewski - Robert Majewski, Bartosz Waleńcik, Kamil Poźniak, Konrad Nowak (78' Dawid Kamiński), Grzegorz Bonin, Tomasz Brzyski, Marcin Michota (88' Dawid Pożak), Szymon Kamiński (83' Kamil Kumoch), Szymon Rak (73' Maksymilian Cichocki), Michał Paluch (78' Mateusz Majewski)

Na początku spotkania, w 6 minucie, strzelał niecelnie Grzegorz Bonin. W kolejnej akcji Motoru strzelał Tomasz Brzyski, ale wysoko ponad bramką Ciołka. W 10 minucie goście wywalczyli rzut rożny, po którym dośrodkowanie łapie Olszewski, bramkarz Motoru. Po kilku minutach rzut wolny dla Motoru z 28 metrów, wykonywał Brzyski, ale jego uderzenie było niecelnie i piłka przeleciała ponad poprzeczką. Kolejna akcja gospodarzy, po której Kudryavtsev wybił piłkę z linii bramkowej, ratując Stal przed utratą gola. W 23 minucie, rzut wolny dla Stali, po faulu na Droździe. Z 25 metrów strzela sam poszkodowany, ale niecelnie. W odpowiedzi gospodarze wywalczają rzut wolny. Piłkę wrzuconą w pole karne Stali, wybija Łukasz Mazurek. Potem uderza Poźniaka, ale piłkę łapie Seba Ciołek. W odpowiedzi Stal przeprowadziła akcję, po której groźnie uderzał Filip Drozd i bramkarz Motoru z trudem, paruje piłkę na róg. Kolejna akcja gospodarzy, dośrodkowanie Bonina, uderza niecelne Szymon Kamiński. W 35 minucie, faul na Rafale Królu, na 17 metrze, sędzia nie reaguje. Rafał mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale został zatrzymany przez zawodnika Motoru i upadł. W 36 minucie, Motor mógł prowadzić 1:0, z ostrego kąta Konrad Nowak nie trafił do pustej bramki. Kolejna akcja gospodarzy i znów groźnie, ale tylko róg. Następna akcja gospodarzy i strzał Brzyskiego, broni Ciołek. Stal odpowiada dośrodkowaniem Bartka Konecznego i strzelał Rafa Król, ale broni Olszewski. W 42 minucie. Bonin odegrał do Palucha, ale Ciołek sam na sam wygrał ten pojedynek. W ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, pierwszej połowy, Paluch przerzuca nad Ciołkiem, dając prowadzenie Motorowi 1:0 i sędzia od razu kończy I połowę spotkania.

Początkowe minuty II połowy, to próby akcji z obu stron. W 64 minucie, Bonin w dobrej sytuacji, ale na szczęście nie zdołał umieścić piłki w siatce bramki Stali. 69 minuta, Szymon Kamiński z woleja, piłka odbita od poprzeczki i sędzia uznaje, że przekroczyła linię bramkową i Motor prowadzi już 2:0. 83 minuta mocny strzał Szymona Kamińskiego ponad poprzeczką. 87 minuta strzał Michalaka i róg dla Stali. Strzał Kamila Króla, po dośrodkowaniu Skrzyńskiego, ale świetnie broni Olszewski. W ostatniej minucie, podstawowego czasu gry, Pożak zagrał do Bonina i ten uderza mocno i Ciołek próbował bronić, ale niestety piłka wpadła do siatki i ustala wynik spotkania na 3:0 dla Motoru. W 3 minucie doliczonego czasu gry, Seba Ciołek, wychodzi śmiało i wygrał walkę z Pożakiem.
Mecz kończy się przegraną Stali 3:0. Kolejne spotkanie Stal rozegra już w Kraśniku, w niedzielę, 5 maja o godzinie 17:00, a przeciwnikiem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Liczymy na trzy punkty i trzymamy kciuki.