kolejny remis, kraśnicka Stal ciągle niepokonana w tej rundzie

Czarni z Połańca, okazali się bardzo trudnym przeciwnikiem i Stal zdobyła tylko punkcik. Stal Kraśnik w rundzie rewanżowej wciąż niepokonana!

Stal Kraśnik 0:0 Czarni Połaniec

Stal Kraśnik: Sebastian Ciołek - Jakub Gajewski, Łukasz Mazurek, Damian Pietroń Anton Lutsyk (74' Vladyslav Kudryavtsev)- Daniel Szewc, Bartłomiej Koneczny (68' Maciej Welman), Dariusz Partyka (60' Ernest Skrzyński), Rafał Król - Kamil Król, Filip Drozd (83' Krystian Michalak)

(skład wyjściowy) Czarni Połaniec: Piotr Gnatek - Kacper Wątróbski, Mateusz Załucki, Konrad Misztal, Dorian Buczek, Sebastian Dereń, Karol Karólak, Jakub Zięba, Patryk Tetlak, Sebastian Reguła, Filip Krępa

Pierwsza połowa, to walka obu drużyn w polu, bez klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Były wprawdzie dwie sytuacje w polu karnym gości, gdzie sędzia nie zareagował i nie podyktował w żadnej z nich rzutu karnego. Więc do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.
Po przerwie, gospodarze wywalczyli rzut wolny. Do piłki podszedł Rafał Król, ale jego uderzenie broni bramkarz Czarnych. W następnej akcji, gospodarze wywalczają rzut rożny, wykonuje go Daniel Szewc i ponownie goście ponownie wybijają na róg. Ale nie dało się stworzyć z tych stałych fragmentów gry, sytuacji do zdobycia bramki. Goście odpowiedzieli strzałem i wywalczyli rzut rożny. Potem Stal wywalczyła rzut wolny , z którego wrzucał Rafał Król, piłka dotarła do Filipa Drozda, ale jego strzał został zablokowany i wywalczyli gospodarze rzut rożny. Czarni odpowiedzieli groźną akcją, ale na szczęście zdobyli tylko rzut rożny. Kilka minut później, gospodarze wywalczyli kolejny rzut wolny, z którego zagrywał w pole karne gości, Daniel Szewc, ale czarni wyjaśniają sytuację wybiciem piłki poza swoje pole karne. W 79 minucie, drugą żółtą kartkę otrzymał Maciej Welman, który w przeciągu 11 minut swojego pobytu na boisku skompletował dwie żółte kartki i Stal musiała grać w dziesiątkę. W 83 minucie, za Filipa Drozda, wszedł na boisko Krystian Michalak, który już po minucie gry, oddał groźny strzał na bramkę Czarnych, ale ładną paradą bramkarz uratował przed utratą bramki, parując piłkę na róg. W końcówce, kolejny rzut wolny dla Stali, wrzutka w pole karne i kontra gości. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry, niecelny strzał Stali. W odpowiedzi goście wywalczyli rzut wolny, blisko pola karnego Stali. dla gości. Ale na szczęście nie stworzyli sobie z tego jakiejś groźnej sytuacji. Więc mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.
Żadna z drużyn nie stworzyła sobie w przeciągu całego spotkania sytuacji, którą można by uznać za taką, po której mogłaby paść bramka.
Kolejny mecz kraśnicka Stal, będzie rozgrywać w sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 17:00 na wyjeździe, z Hutnikiem Kraków. Tam będzie bardzo ciężko wywalczyć chociaż jeden Punkcik, ale trzymamy kciuki i może stalowcy zrobią nam miłą niespodziankę?