Dwaj Królowie strzelają, a Stal wygrywa!

Rafał i Kamil Królowie, zdobywają bramki i Podlasie wraca do domu bez punktów

Stal Kraśnik 3:1 Podlasie Biała Podlaska
bramki: Rafał Król 13' (k), 72' (k), Kamil Król 27' - Paweł Komar 52'

Stal: Sebastian Ciołek - Vladyslav Kudriavtsev, Damian Pietroń, Łukasz Mazurek, Marcin Świech - Michał Wawryszczuk (64' Filip Drozd), Daniel Szewc (84' Kacper Nastałek), Ernest Skrzyński (64' Dariusz Partyka), Maciej Welman (80' Bartłomiej Koneczny), Rafał Król - Kamil Król

(skład wyjściowy) Podlasie: Maciej Wrzosek - Artur Renkowski, Mateusz Konaszewski, Tomasz Andrzejuk, Mykhailo Kaznokha, Kamil Dmowski, Jakub Syryjczyk, Bartłomiej Tkaczuk, Jarosław Kosieradzki, Paweł Komar, Mateusz Chyła

W 12 minucie po faulu na zawodniku gospodarzy, sędzia odgwizdał faul i wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Rafał Król i pewnie pokonał bramkarza Podlasia, dając prowadzenie 1:0. W odpowiedzi, gdzieś po 8 minutach, groźnie strzelał zawodnik gości, ale Seba Ciołek świetnie obronił ten strzał. Natomiast w 27 minucie, zamieszanie w polu karnym Podlasia, Kamil Król strzela, jego strzał jest blokowany, ale poprawka i piłka grzęźnie w siatce Macieja Wrzoska i Stal już prowadzi 2:0. Do przerwy utrzymuje się ten wynik.
Po przerwie Podlasie rozpoczyna groźnym strzałem, ale znów na posterunku jest Sebastian Ciołek. Niestety w 52 minucie strzał z rzutu wolnego, Pawła Komara i Podlasie zmniejsza stan spotkania, na 2:1. Dziesięć minut później, znów z rzutu wolnego, groźny strzał, tym razem Kamila Dmowskiego, ale Seba Ciołek, po raz kolejny dobrze interweniował. W 71 minucie, faul w polu karnym Podlasia i znów do piłki podchodzi Rafał Król i znów, pewnie pokonuje bramkarza gości, ustalając wynik spotkania na 3:1 dla gospodarzy. W odpowiedzi, goście wywalczają rzut wolny, uderza Dmowski, ale jego lekki strzał łapie Ciołek. Goście walczą ambitnie o zmianę wyniku, ale to nic nie daje i mecz kończy się pewną wygraną kraśnickiej Stali.

Za tydzień, 6 kwietnia, w sobotę, Stal czeka wyjazd do Puław, na mecz z tamtejszą Wisłą, gdzie będzie ciężko o punkty, ale trzeba powalczyć. Początek spotkania o godzinie 16:00.