Wygrana po ciężkim meczu

Stal wygrywa z Soła Oświęcim, po ciężkim meczu
Stal Kraśnik 1:0 Soła Oświęcim bramka: Rafał Król 8'
Stal Kraśnik: Sebastian Ciołek - Vladyslav Kudryavtsev, Damian Pietroń, Michał Wawryszczuk (61' Dariusz Partyka), Marcin Świech - Daniel Szewc (92' Kacper Nastałek), Ernest Skrzyński, Maciej Welman, Krystian Michalak (71' Bartłomiej Koneczny), Rafał Król - Filip Drozd (88' Adrian Kisiel) (skład wyjściowy) Soła Oświęcim: Bartosz Szelong - Konrad Kasolik, Dominik Pieprzyca, Adrian Wójcik, Daniel Feruga, Michał Rutkowski, Mateusz Duda, Roman Terbalyan, Łukasz Jaworek, Mateusz Wyjadłowski, Kamil Kuczak

Stal podejmowała dzisiaj na własnym obiekcie Sołę Oświęcim. Przeciwnik, chociaż zajmuje przedostatnią pozycję w III-ligowej tabeli, ale okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem. W 8 minucie Stal przeprowadziła akcję, a Rafał Król wykończył ją pewnym strzałem, dając prowadzenie kraśnickiej Stali. Potem była walka w polu. Goście nie poddawali się, walczyli na całym boisku. W końcówce I połowy spotkania, dwa razy sytuację ratował Sebastian Ciołek. W pierwszej, piękną paradą sparował na róg. W kolejnej akcji znów groźnie strzelali goście, ale Ciołek był na posterunku. Do przerwy Stal utrzymała prowadzenie 1:0. Po przerwie w 63 minucie, kolejna, piękna parada Seby Ciołka. Najlepszą sytuację mieli goście w 68 minucie , ale ich rzut wolny z 18 metrów, minimalnie piłka przelatuje koło słupka bramki gospodarzy. W doliczonym czasie gry, ponownie Seba obronił, tym razem nogami. Do końca spotkania Stal utrzymała to minimalne prowadzenie, a za najlepszego zawodnika, w tym spotkaniu, należy uznać Sebastiana Ciołka, bramkarza kraśnickiego zespołu. Liczą się 3 punkty i czekamy na kolejne w następnych spotkaniach. Kolejny mecz Stali, to wyjazd do Daleszyc, 23 marca, sobota, godzina 15:00, a przeciwnikiem tamtejszy Spartakus.